Ищем:
Создание сайта компании ГАЛС.
На главную
Карта сайта
Обратная связь
Добавить в избранное
Главная » создание сайта » Создание сайта компании ГАЛС.

Создание сайта компании ГАЛС.

ГАЛС.
ГАЛС.

О компании

web design студия дизайн de LUXE создание веб сайт изготовление сайтов разработка регистрация оптимизация  домен хостинг продвижение фирменный стиль логотип
Сайт находится в стадии наполнения информацией!
ТОВ „Галс-2000” – одне з найбільших рибопереробних підприємств Чернівецької області, виробник якісної і смачної рибної продукції.
Підприємство виготовляє та реалізує широкий асортимент рибних продуктів, а саме: риба солена, копчена, рибна кулінарія та рибні презерви. Розроблена технологія приготування паштетів та паст, салатів з морської капусти, яка є джерелом йоду та мікроелементів, що є необхідним для населення України у зв’язку з загостренням екологічних проблем. Асортимент ТОВ „Галс-2000” постійно зростає.
Досить великий асортимент, неперевершені смакові показники, доступна ціна дозволяють задовольнити потреби істинних гурманів. „Сучасна упаковка, потрібна розфасовка” заслужено привертають увагу споживача, так як беручи в руки цей товар, покупець ризикує отримати справжню насолоду від неперевершеного продукту.
Продукція ТОВ „Галс-2000” – справжня краса будь-якого не лише буденного, а й святкового столу.

О проекте

Создание сайтов в Днепропетровске, изготовление интернет магазинов в Днепропетровске, разработка сайта в Днепропетровске.

Дизайн рекламной продукции: разработка логотипа в Днепропетровске, разработка фирменного стиля, дизайн полиграфии, дизайн буклетов, создание логотипа, дизайн визиток, дизайн календарей.

что


ДНЕПРОПЕТРОВСК
надо
будет